top of page

Пропонуємо Вашій увазі продукцію власного виробництва – фарш-корм «РУБЛЕНИЙ» для домашніх тварин. Опис: Склад продукту 100% натуральний, не містить ароматичних добавок та ГМО. Вміст м'ясної сировини – не менше 70%. «РУБЛЕНИЙ» - призначений для всіх категорій дорослих тварин.

 

Склад - яловичина, рубець очищений, злакові (вівсяні пластівці).

 Вага батону: 0,7 кг

Плюси нашої пропозиції:

• Не застосовуємо консерванти у виробництві фарш-кормів, натуральний корм.

• Фарш-корм випускається в замороженому вигляді, продукт повністю готовий до вживання, оскільки проходить термічну обробку.

• Завдяки власному виробництву та реалізації нашої продукції через інтернет-магазин дозволяють нам встановлювати низькі, оптові ціни для наших покупців

• Придбання фарш-кормів ТМ «Ласощі з села» -це можливість порадувати свого домашнього вихованця - корисним і смачним, натуральним харчуванням з мінімальними фінансовими витратами!

Фарш-корм «РУБЛЕНИЙ», ТМ «Ласощі з села» (700г)

Артикул: 014
45,00₴Цена
 • Производитель   Собственное производство
  Страна производитель Украина
  Размер породы животных Средние, Крупные, Гигантские, Мелкие
  Возрастная группа От 6-ти месяцев
  Вид корма Основное питание
  Класс корма Премиум
  Форма выпуска Вакуумная упаковка
  Вес упаковки 0.5(кг)
  Срок годности 12.0(мес)
 • Производим доставку на торговые точки по всей территории Украины, на специализированном автотранспорте с соблюдением температурного режима. При индивидуальных заказах и заказах в малом количестве - доставка осуществляется службами доставки Украины. Вся продукция сопровождается ветеринарными и санитарными документами.

bottom of page