top of page

Сім`яники бичачі сушені («бичачі яйця»/медальйони) – субпродукт, який є делікатесом. Це поживні ласощі для собак усіх порід і віків. Ці ласощі мають високу калорійність. Бичачі яйця є постачальником швидкозасвоювального білка, дуже корисні і поживні.
Хімічний склад бичачих яєць містить: холін, вітаміни В1, В2, В5, В6, В9, В12, Е, Н і РР, а також всі необхідні мінеральні речовини: калій, кальцій, магній, цинк, мідь та марганець, залізо, хлор та сірку, йод, хром, фтор, молібден, олово, кобальт, нікель, фосфор та натрій. Покращує апетит, зміцнює зуби, щелепи та ясна. Вага: 100 гр. У виробництві сушених ласощів не застосовуються консерванти та хімічні добавки, що негативно впливають на здоров'я тварин!

Смаколики для вашого улюбленця!

Сім`яники бичачі сушені («бичачі яйця»/медальйони), ТМ «Ласощі з села» (100 гр)

Артикул: 005
60,00₴Цена
 • Производитель   Собственное производство
  Страна производитель Украина
  Животное Собаки
  Размер породы животных Средние, Крупные, Гигантские, Мелкие
  Возрастная группа От 4-х месяцев
  Вид корма Лакомство
  Класс корма Супер-премиум
  Форма выпуска Вакуумная упаковка
  Вес упаковки 1.0(кг)
  Срок годности 12.0(мес)
 • Производим доставку на торговые точки по всей территории Украины, на специализированном автотранспорте с соблюдением температурного режима. При индивидуальных заказах и заказах в малом количестве - доставка осуществляется службами доставки Украины. Вся продукция сопровождается ветеринарными и санитарными документами.